21.02. 2016 w Hard Rock Cafe miało miejsce szczególne wydarzenie. Odbył się pierwszy koncert, patronowany i organizowany prze Fundację dla Transplantacji, Centralny Szpital Kliniczny MSW i Hard Rock Cafe w Warszawie.

Wśród gości znalazło się wielu wybitnych, znamienitych lekarzy z dziedziny transplantologii, którzy krótko i rzeczowo wypowiadali się na ten temat : prof. Piotr Kaliciński (IPCZD), prof. Marek Durlik (CSK MSW), prof. Bohdan Maruszewski (IPCZD). Dr n.med. Zygmunt Kaliciński, prezes Fundacji dla Transplantacji przywitał szanownych gości i przedstawił najważniejsze cele i priorytety Fundacji. Zaznaczył, że ważne jest przybliżanie społeczeństwu problematyki przeszczepów, promowanie postawy informowania rodziny i bliskich o decyzji zgody na pobieranie narządów.

Koncertowały zespoły: młodzieżowy zespół z Sochaczewa By The Way – Hamak Band, najlepszy suportowy zespół w Polsce, HlA, który po raz pierwszy zaśpiewał hymn Fundacji, piosenkę „Zostaw serce na ziemi”. Koncert prowadził Paweł Sztompke znany dziennikarz muzyczny z Polskiego Radia i Sławek Drygalski.

Fundacja serdeczne dziękuję Profesorom, darczyńcom, prezenterom, zespołom i wszystkim, którzy dla promowania zaszczytnej idei transplantacji charytatywnie wzięli udział w tym ważnym wydarzeniu.

4 Pory Rockahrc4hrc3hrc2hrc1

W styczniu 2015 w Hard Rock Cafe odbyła się 4 edycja koncertu ,,4 pory rocka”  poświęcona transplantacji. Podczas koncertu wielu Profesorów przybliżało transplantację fanom rocka i nie tylko. Tego wieczoru mogliśmy także posłuchać 4 kultowe zespoły rockowe.

1422511472QggPkEwDOMwGg4eMYvXqdEhwJXatMH plakat-ost-small-2285

Dodaj komentarz