FESTIWAL 12 GODZIN – SERCE MAZUR

IV EDYCJA

ANIA DĄBROWSKA/ BRYSKA / HLA4 / JERZY KRYSZAK

4. SIERPNIA 2023, godz.16.00- 22.00
Amfiteatr Mrągowo

Kupując bilet wspierasz polską transplantologię!

Bilety są dostępne na:

Festiwal gwiazd w Mrągowie! Ania Dąbrowska w swoich największych przebojach, bryska i HLA 4transplant oraz niezawodny i niezastąpiony Jerzy Kryszak. Zapraszamy na wyjątkowy koncert, którego celem jest promocja transplantacji oraz zbiórka pieniędzy na aparaturę The OCS Heart firmy TransMedics*. Co więcej, w programie również pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu ratownictwa medycznego.

Zobacz jak połączyć wspaniałą zabawę i doskonałą muzykę z szerzeniem wiedzy o pierwszej pomocy i zbiórką środków na sprzęt ratujący życie. Zysk z całego koncertu zostanie przekazany na rzecz Fundacji Dla Transplantacji.

Akcje, takie jak #12GodzinDlaŻycia i #ZostawSerceNaZiemi oraz cała działalność Fundacji, nieustannie zabiegają o zwiększenie świadomości społecznej na temat przeszczepiania narządów i gotowości do dzielenia się swoim ciałem po śmierci.

* The OCS Heart firmy TransMedics to jedyny sprzęt na świecie służący do transportu pobranego do przeszczepu „wciąż bijącego” serca, co znacząco wpłynie na ilość udanych przeszczepów w regionie.

 

Sponsor Główny:

Partnerzy:

Patronaty medialne:

Organizatorzy: