Wpłać darowiznę

Naszą misją jest PROMOWANIE TRANSPLANTACJI JAKO FORMY RATOWANIA ŻYCIA. W tym celu prowadzimy dwie ogólnopolskie akcje:
  • #12GodzinDlaŻycia – to wyjątkowa inicjatywa społeczna, której celem jest zbiórka pieniędzy na aparaturę OCS Heart TransMedics – obecnie jedyny sprzęt na świecie, służący do transportu pobranego do przeszczepu serca. Zastosowane w nim innowacyjne rozwiązanie, pozwala niemal 3-ktornie wydłużyć czas przydatności organu do wszczepienia. W odróżnieniu do wielu krajów świata, w Polsce nadal korzystamy z przestarzałej metody transportu w lodzie, która umożliwia wykonanie przeszczepu w ciągu zaledwie 4 godzin. Dzięki aparaturze OCS Heart transplantolodzy zyskują 12 godzin! Więcej o akcji #12GodzinDlaŻycia przeczytasz TUTAJ.
  • #ZostawSerceNaZiemi – to akcja świadomościowa, której zadaniem jest wzmocnienie woli bycia dawcą w naszym społeczeństwie. W akcję chcemy zaangażować nie tylko pojedyncze osoby, ale również ich rodziny. Dzięki temu Twoja decyzja o pozostawieniu organów będzie kompletna i trwała, ponieważ oparta na świadomości całej Twojej rodziny. Więcej o akcji #ZostawSerceNaZiemi przeczytasz TUTAJ.

Jeżeli nasza misja jest bliska Twojemu sercu, dołącz do nas i razem ratujemy ludzkie serca! 

🧡 Podziel się z bliskimi swoim wsparciem udzielonym Fundacji Dla Transplantacji oraz pomóż w nagłośnieniu akcji. Jak możesz to zrobić?

Wesprzyj nas dowolną kwotą przelewając pieniądze bezpośrednio na nasze konto bankowe (dane powyżej) albo za pośrednictwem platformy siepomaga.pl. Następnie sfotografuj siebie z kartką z napisem #12GodzinDlaŻycia i udostępnij zdjęcie we własnych mediach społecznościowych. Pamiętaj o:

  • oznaczeniu Fundacji na Instagramie, Facebooku i LinkedIn: @FundacjaDlaTransplantacji
  • oraz o hasztagach: #FundacjaDlaTransplantacji #12GodzinDlaŻycia