Naszą misją jest promowanie transplantacji, jako formy ratowania życia!

W tym celu prowadzimy dwie ogólnopolskie akcje społecznościowe: #12GodzinDlaŻycia oraz #ZostawSerceNaZiemi. W ich promocji pomagają nam artyści, sportowcy, ludzie związani z mediami oraz najlepsi kardiochirurdzy w Polsce. Jeżeli nasza misja jest bliska Twojemu sercu, dołącz do nas i razem ratujemy ludzkie serca!

  • W Polsce nadal korzystamy z przestarzałej metody transportu serca w lodzie, która umożliwia wykonanie przeszczepu w ciągu zaledwie 4 godzin. Dzięki aparaturze The OCS Heart transplantolodzy zyskują 12 godzin. Dołącz do zbiórki!

  • Chcę być dawcą! Celem akcji jest wzmocnienie woli bycia dawcą w naszym społeczeństwie. W akcję chcemy zaangażować nie tylko pojedyncze osoby, ale również ich rodziny. Dzięki temu Twoja decyzja będzie kompletna i trwała.

  • Rada Naukowa Fundacji to zespół najlepszych kardiochirurgów w Polsce, którzy postanowili zaangażować się w walkę o przyszłość transplantacji serca w naszym kraju.

  • Ideę transplantacji promujemy poprzez muzykę. Gwiazdy mają to szczęście, że mogą w krótkim czasie dotrzeć do szerokiej publiczności. I udało się! Dzięki ich zaangażowaniu i poparciu wielu z Was mogło usłyszeć o Fundacji.

Próbujemy zdobyć pieniądze na sprzęt, dzięki któremu polscy transplantolodzy zyskają 12h na przeszczep serca!

Dołącz do nas i razem ratujemy ludzkie serca!

Do współpracy zapraszamy firmy, organizacje, instytucje, osoby medialne i również Ciebie. Sprawdź, w jaki sposób możesz pomóc rozwijać się transplantacji serca w naszym kraju.