Wspierają Nas

Nie moglibyśmy być w tym miejscu, w którym aktualnie znajdujemy się, gdyby nie nasi Partnerzy. Cieszymy się, że każdego dnia wspieracie nasze pomysły, działania i dążenia. Sami nie zrobilibyśmy wiele. Mamy nadzieję, że odczuwacie dumę z tego, w jak ważnym projekcie uczestniczycie. My na pewno jesteśmy dumni z Was, ponieważ KTO RATUJE JEDNO SERCE TEN RATUJE CAŁY ŚWIAT!

Dziękujemy za to, że nie jest Wam obojętny los transplantologii w Polsce!

Dziękujemy za to, że chcecie ratować ludzkie serca!

Dziękujemy za to, że są takie organizacje jak Wy!

cof

Patronat merytoryczny

Patronat honorowy

Chylę czoła z szacunku dla pięknej idei i działalności, jaką prezentuje Fundacja Dla Transplantacji. Akcja #12GodzinDlaŻycia, dzięki której chcecie pomóc osobom w takiej potrzebie, ma głębokie humanitarne przesłanie. Czyż może być coś piękniejszego niż ratowanie ludzkiego życia? Zawsze podziwiałem Was – lekarzy – za fantastyczne umiejętności, opanowanie i wielkie zaangażowanie w niesieniu pomocy potrzebującym. 

Polski Związek Piłki Nożnej i moja osoba, jako Prezes tej federacji, z przyjemnością i odpowiedzialnością zaangażujemy się w Waszą akcję sprowadzenia specjalistycznej aparatury pozwalającej na skuteczne operacje przeszczepu serca.