Wspierają Nas

Nie moglibyśmy być w tym miejscu, w którym aktualnie znajdujemy się, gdyby nie nasi Partnerzy. Cieszymy się, że każdego dnia wspieracie nasze pomysły, działania i dążenia. Sami nie zrobilibyśmy wiele. Mamy nadzieję, że odczuwacie dumę z tego, w jak ważnym projekcie uczestniczycie. My na pewno jesteśmy dumni z Was, ponieważ KTO RATUJE JEDNO SERCE TEN RATUJE CAŁY ŚWIAT!

Dziękujemy za to, że nie jest Wam obojętny los transplantologii w Polsce!

Dziękujemy za to, że chcecie ratować ludzkie serca!

Dziękujemy za to, że są takie organizacje jak Wy!

Arcadis jest międzynarodową firmą specjalizującą się w konsultingu, projektowaniu, inżynierii oraz zarządzaniu projektami w obszarze infrastruktury, zasobów wodnych, środowiska naturalnego i budownictwa. Koncentrujemy się na projektach, które przyczyniają się do wzrostu jakości życia, mobilności i bezpieczeństwa. Jako jedna z największych firm doradczo – inżynierskich na świecie dążymy do rozwoju infrastruktury oraz budownictwa w równowadze, a także z uwzględnieniem środowiska naturalnego i potrzeb społeczeństwa. W Polsce zespół liczy ok. 250 osób, biura zlokalizowane są w: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Łodzi i Radomiu.

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Będąc generalnym wykonawcą, oferuje usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększamy swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

VISTULA łączy tradycyjne krawiectwo i światowe trendy, inspirując klientów poszukujących nowoczesnego, niebanalnego i indywidualnego stylu. Wyróżnikiem marki jest świeże spojrzenie na modę i design. Dopracowane w najdrobniejszych detalach kolekcje marki, zaskakują nowymi fasonami, wzorami, kolorami, jednocześnie nie rezygnując z klasycznych, formalnych propozycji. Jesteśmy najbardziej wiarygodną marką odzieży męskiej.

Historia WÓLCZANKI sięga 1948 roku. Od tego czasu stale rozwija się dbając o najwyższą jakość i perfekcję wykonania swoich produktów. Tradycja i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu koszul i akcesoriów uczyniły z marki eksperta w swojej dziedzinie oraz lidera na polskim rynku. Nie stoi w miejscu. Sukcesywnie poszerza swój asortyment, aby co sezon móc pozytywnie zaskakiwać Klientów.

PGNiG to największe przedsiębiorstwo w Polsce zajmujące się poszukiwaniami i wydobyciem gazu ziemnego oraz ropy naftowej, importem gazu, a także, poprzez kluczowe spółki zależne, magazynowaniem, sprzedażą, dystrybucją paliw gazowych i płynnych oraz produkcją ciepła i energii elektrycznej. Działalność prowadzi głównie w Polsce, ale także za granicą.

Od 1931 roku szwajcarska firma JURA Elektroapparate AG rozwijała innowacyjne i ekskluzywne urządzenia do użytku domowego. Jako pionier w branży automatycznych ekspresów do kawy JURA od połowy lat 80-tych jest głównym graczem w sektorze urządzeń AGD. Aktualnie firma wykorzystuje swoje doświadczenie i know-how, rozwijając półprofesjonalne urządzenia dla biur i sektora gastronomicznego.

Mayones Guitars & Basses to polska firma produkująca gitary. Rozpoczęła działalność w 1982 r. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku. Z usług tej firmy korzysta wielu polskich wykonawców np. Wojciech Pilichowski, Krzysztof Misiak, Steve Logan, Artur Daniewski z Bajmu, a także muzycy z licznych zespołów zagranicznych np. Nii z Girugamesh, Paweł Mąciwoda ze Scorpions, Ruud Jolie z Within Temptation, Daniel Gildenlöw z Pain of Salvation, Wes Borland z Limp Bizkit, Anders Nyström z Katatonii, Andrew Craighan z My Dying Bride.

Mrągowo to miasto w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu mrągowskiego oraz wiejskiej gminy Mrągowo. Miasto jest znane głównie z organizowanego od 1982 r. dorocznego Pikniku Country. Mrągowo jest również popularnym ośrodkiem turystycznym i wypoczynkowym na Mazurach.

Mikołajki to miasto w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Mikołajki. Miasto położone na Mazurach, w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, nad jeziorami: Tałty i Jeziorem Mikołajskim. Lokalizacja miasteczka nad atrakcyjnymi jeziorami stworzyło tu żeglarski zakątek Polski.

Giżycko to miasto w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim. Położone na Mazurach, pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin. Giżycko jest nazywane stolicą żeglarstwa w Polsce. Jest jednym z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich i jednym z polskich ośrodków turystycznych i wypoczynkowych.

Patronat merytoryczny

Patronat honorowy